24 marca 2022

Masaż Próżniowy-Endermologia  + Lifting Próżniowy

Zarezerwuj termin

 

Kompleksowy masaż endermologiczny to procedura, która działa korzystnie na twarz i ciało jednocześnie. W trakcie jednej sesji tego masażu osiągane jest wiele pozytywnych rezultatów.

Na twarzy kompleksowy masaż endermologiczny przyczynia się do poprawy mikrokrążenia, co pomaga w wyrównaniu tonu i koloru skóry. Procedura dodatkowo stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co wpływa na zwiększenie elastyczności i sprężystości skóry twarzy. Masaż pomaga wygładzić zmarszczki, zmniejszyć opuchliznę i dodać blasku twarzy.

Na ciele kompleksowy masaż endermologiczny przyczynia się do redukcji podskórnych złogów tłuszczu, poprawia krążenie krwi i limfatyczny drenaż. To pomaga zmniejszyć objętość ciała, poprawić teksturę skóry i zmniejszyć widoczność cellulitu. Masaż może również pomóc w zmniejszeniu widoczności rozstępów i poprawie ogólnego stanu skóry.

Kompleksowy masaż endermologiczny podczas jednej sesji zapewnia widoczne i odczuwalne efekty zarówno dla twarzy, jak i ciała. To unikalna procedura, przyczyniająca się do osiągnięcia zdrowszego, bardziej elastycznego i piękniejszego wyglądu.

 
  •  

 

 

  1. pl
  2. uk

Zarezerwuj termin

"Hf-Tech Studio"©2023

Al.Słowackiego 64,Kraków

(budynek Herbewo) poziom -1

tel: 887 806 972

Zapraszamy od poniedziałku do soboty od 8:00 do 18:00